Contact

Raad van Bestuur

Voorzitter : -
Erevoorzitter : Charles Picqué - Jurgen Baatzsch


Management

Afgevaardigd bestuurder : Jean-Marie Philips

Sports Manager : Alex Hayes

CEO : Philippe Bormans

General Manager, G.C. : Olivier Dumonchaux

Afdelingen

Generaal Secretariaat

Brusselse Steenweg 223 - 1190 Vorst

Tel 02/544.03.16 | rusg@rusg.be 

Open van maandag tot vrijdag van 10:00 uur tot 18:00 uur

Gesloten elke vrijdag voorafgaand aan een thuiswedstrijd

Gesloten elke maandag na een thuiswedstrijd

Gesloten op zon- en feestdagen


Administratief

Jean-Marie Philips | jean-marie.philips@rusg.be

Olivier Dumonchaux | 0487/41.80.26 | olivier.dumonchaux@rusg.be


Sportief

Alex Hayes 


Ticketing

Olivier Dumonchaux | ticketing@rusg.be


Commerciëel / VIP Lunch

Claude Quinet | 0492/77.72.33 | claude.quinet@rusg.be


Communicatie

Alexandre De Meeter  adm@rusg.be


Pers

Dominique Deprêtre | nysmari@yahoo.fr


Webteam

webteam@rusg.be 


Veiligheid

Eric Beaunom eric.beaunom@rusg.be


Jeugdschool

Secretariaat Jeugdschool

Joseph Bensstraat 124 - 1180 Ukkel

Tel/Fax : 02/332.04.73 | info@edj-union.be | http://www.edj-union.be


De bescherming van uw privacy en persoonsgegevens: privacy@rusg.be



Deel dit artikel :